TELEFON: +48 603 785 535 Email: wirameble@wp.pl

O firmie

Kupując meble tapicerowane z firmy Wira Meble możemy mieć pewność,
że nie tylko kupujemy solidny produkt, ale w przyszłości będziemy mogli liczyć na pomoc i fachowe doradztwo naszych specjalistów

Doświadczenie Wira Mebla

Na przestrzeni wielu lat firmy meblowe w Twardogórze wypracowywały sobie markę i uznanie w branży meblowej. Powstawały nowe, a te, które istniały zdobywały doświadczenie i wiedzę, co z kolei procentowało nowymi rynkami zbytu.
Zakład Produkcyjno-Handlowy Wira Meble powstał w 1989 roku i już od samego początku swego istnienia realizowaliśmy plan rozwoju firmy i zdobywania nowych rynków dla naszych wyrobów.

Nasi klienci są w całej Europie

Dzięki stanowczości połączonej z zaangażowaniem w chwili obecnej firma Wira Meble jest jednym z największych producentów mebli tapicerowanych w tym regionie. Zaopatrujemy 20 placówek handlowych w Polsce i po za granicami naszego kraju.

Jak działamy

Pomimo tak dużego rynku zbytu nie zapominamy o podstawowym aspekcie naszej działalności , którą odzwierciedla motto firmy : Meble w Twoim stylu !, bo na pierwszym miejscu stawiamy pragnienia każdego pojedyńczego Klienta

Jak działamy

Kupując meble , sprzęt AGD, samochód czy komputer Klient chce mieć pewność, że w razie jakiejkolwiek usterki będzie mógł liczyć na naprawę zakupionego wyrobu. Chce mieć gwarancję. Oprócz gwarancji producenta ważne jest, aby firma produkująca dany wyrób wciąż istniała. Niedobrze było by gdyby przestała istnieć w miesiąc po zakupie.
Zakład Produkcyjno-Handlowy Wira Meble poczynił odpowiednie kroki w celu zapewnienia sobie ciągłego rozwoju firmy. Doskonalenie zaplecza narzędziowego, nabywanie wiedzy i doświadczenia kadry pracowniczej, poszukiwanie nowych rynków zbytu i nadążanie za trendami panującymi w branży meblowej oraz kreatywność i nadawanie własnych kierunków pozwala nam śmiało spoglądać w przyszłość naszej firmy.
Dlatego kupując meble tapicerowane z firmy Wira Meble możemy mieć pewność, że nie tylko kupujemy solidny produkt, ale w przyszłości będziemy mogli liczyć na pomoc i fachowe doradztwo naszych specjalistów